Go to ...

No Blog Title Set

biznes-gospodarka.plportal.pl

Reklama

Zakładanie spółek w Polsce – „Gotowe Spółki”


Najstarszą w Polsce firmą, zajmująca się zakładaniem spółek jest firma „Gotowe Spółki”, której siedzibznajduje się w Poznaniu. Gwarantujemy profesjonalną pomoc przy zakładaniu spółek zarówno na rynek polski, jak i zagraniczny. Do naszej szerokiej gamy koncesji i licencji zaliczyć można m.in. Gotowe Spółki Polskie bez czynnego podatku VAT, a także Gotowe Spółki Polskie z czynnym podatkiem VAT EU, a zatem zgodnie z europejskimi standardami. Nasza firma to także wiele innych możliwości, takie jak Gotowe Spółki Akcyjne, czy też Gotowe Fundacje.

Jeśli przebywają Państwo w kraju, w którym przepisy podatkowe są wyjątkowo łagodne dla obcokrajowców i kapitału zagranicznego, z pewnością wartościowa okaże się oferta o nazwie Gotowe Spółki w Rajach Podatkowych. Gotowe Spółki Zagraniczne z VAT UE jest z kolei propozycją dla osób chcących założyć spółkę zgodną ze standardami unijnymi poza granicami naszego kraju

Jeśli chcą Państwo uzyskać koncesję w zakresie paliw, nasza firma ułatwi osiągnięcie tego celu dzięki ofercie Gotowe Spółki z Koncesją OPC –  Na Obrót Paliwami i Gazami. Nasza firma umożliwia także założenie spółki z wpisem na Agencję Pośrednictwa Pracy. Z korzystną ofertą przychodzimy także do klientów, zainteresowanych gotową spółką z Licencją na Międzynarodowy Przewóz osób, czy też Transport Drogowy – zarówno Krajowy, jak i Międzynarodowy. Dla osób zainteresowanych profesjonalną organizacją przewozu towaru proponujemy Gotowe spółki z Licencją na Spedycje.

W naszej działalności znaleźć można także realizację zakładania stosownego do możliwości danej spółki konta bankowego. Nie musicie się również Państwo obawiać o kwestie lokalizacyjne. Firma „Gotowe Spółki” oferuje bowiem także dojazd do klienta, o ustalonej przez osobę zainteresowaną porze

Planując zakładanie spółki w Polsce, musimy być świadomi, że nawet samo skompletowanie dokumentów, może zająć parę tygodni. Zwłaszcza, że Prawo Handlowe potrafi być bardzo skomplikowane. Bardzo łatwo jest w tym procesie przeoczyć jakiś aspekt, co skutkuje znacznymi opóźnieniami w procedurze. Polskie przepisy rachunkowe i podatkowe należą do jednych z najsurowszych w Europie – warto zatem oddać tę część prowadzenia działalności w ręce doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o interesy firmy oraz jej właściciela.

Nasza firma „Gotowe Spółki” , dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat przy tworzeniu kilkuset podmiotów w Polsce i za granicą, jest gotowa zająć się kompleksowo stworzeniem dla Państwa dowolnego typu spółki w sposób umożliwiający szybki start działalności i realizowanie Państwa strategii biznesowej.

Założenie firmy w pierwszej kolejności wiąże się z wyborem odpowiedniej dla Państwa formy prawnej spółki. W zależności od potrzeb nasza firma „Gotowe Spółki” dobierze odpowiednią formę prawną dla każdej działalności. Wyjaśnimy, jak rozpoznać różnice, jakie pomiędzy nimi zachodzą.

Zapewniamy także odpowiednie, dobrane pod spółkę koncesje oraz licencje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Oto jej poszczególne filary: Gotowe Spółki Polskie, Fundacje, Spółki Zagraniczne, Koncesje Paliwowe, Licencje na Transport, Wirtualne Biuro, Konta bankowe. Pod tymi nazwami mieszczą się niezbędne informacje.

Zakładanie firmy w tradycyjny sposób, już po doborze odpowiedniej dla działalności klienta formy prawnej, rozpoczyna się od przygotowania dokumentów, w tym przede wszystkim umowy spółki. Musi być ona stworzona w sposób indywidualny dla każdego klienta oraz uwzględniać konkretne potrzeby, cele czy relacje pomiędzy wspólnikami.

Firma „Gotowe Spółki” uczestniczy w procesie sporządzenia umowy między udziałowcami spółki jako firmy.W większości przypadków wiąże się to z koniecznością wizyty u notariusza w celu podpisania przygotowanej umowy spółki. Pozostałe czynności, takie jak rejestracja spółki w Rejestrze przedsiębiorców pozostają w rękach naszej firmy.

 

Pięć kroków do Twojej własnej spółki z firmą „Gotowe Spółki”

1. Nasza firma pomoże dokonać wyboru spółki, jaka będzie najbardziej odpowiednia. Dobierzemy rodzaj spółki indywidualnie, podobnie jak ewentualne koncesje czy licencje (np. Nowe Gotowe Spółki Polskie bez czynnego VAT, Nowe Gotowe Spółki Polskie z czynnym VAT EU, Gotowe Spółki Akcyjne, Gotowe Fundacje).

2. Wspólnie z notariuszem przygotujemy zawiązanie spółki- przeprowadzimy Państwa przez proces prawny tak, aby wszystko przebiegło pomyślnie. Wszystkie dokumenty i procedury leżą w naszej gestii.

3. Sporządzimy umowę spółki w taki sposób, aby była dostosowana do potrzeb spółki oraz panującej w niej sytuacji. Uwzględniamy także relacje między wspólnikami.

4. Przygotujemy wszystkie formularze sądowe i urzędowe, aby Państwo nie musieli tego robić. Wszystko w jednym miejscu, rzetelnie i punktualnie.

5. Zajmiemy się także rejestracją do spisu przedsiębiorców. To kolejna rzecz, którą zrobimy za Państwa. W ten sposób nasi klienci zaoszczędzają mnóstwo czasu i niepotrzebnego stresu.

Nasza firma ”Gotowe spółki” jest dla Państwa po to,aby odpowiadać na nurtujące pytania, wyręczać, doradzać i reprezentować przed administracją publiczną. Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie oraz nabyte umiejętności doskonale sprostają Państwa potrzebom. Nasz zespół to profesjonaliści, którzy zajmą się formalną stroną funkcjonowania firmy czy też działalności gospodarczej.

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Polub Plportal.pl:

Tags:


About redaktor123

Reklama

WSPARCIE: propublicobono-rp.org | ffon.pl