Go to ...

biznes-gospodarka.plportal.pl

Reklama

Więcej połączeń lotniczych do Lwowa


Coraz więcej lotniczych połączeń do Lwowa. Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły właśnie regularne rejsy do tego miasta z dwóch portów – w Bydgoszczy i Poznaniu. Jednocześnie przewoźnik zwiększył liczbę rejsów z Warszawy. Teraz do Lwowa samoloty LOT-u latają trzy razy dziennie.

Przedstawicielka lwowskiej organizacji zajmującej się turystyką Lina Ostapczuk liczy, że dzięki nowym połączeniom zwiększy się liczba turystów z naszego kraju. Zaznacza, że Polacy nie potrzebują wiz na Ukrainę. Dodała, że we Lwowie są atrakcyjne dla naszych rodaków ceny. Tańsze są zarówno hotele jak i wyżywienie.

W zeszłym roku Lwów odwiedziło 2,5 miliona turystów z całego świata. Mer tego miasta Andrij Sadowy zapewnia, że jest tu bardzo dużo atrakcji. Podkreśla, że w ciągu stu lat Lwów znajdował się w granicach sześciu różnych państw, co stworzyło niezwykłą historię i klimat. Dodał, że miasto może wiele zaoferować zarówno młodym Polakom, jak i starszym. Ci pierwsi mogą korzystać z bogatej oferty rozrywkowej, a drudzy poznawać dzieje miasta.

Podróż z Bydgoszczy i Poznania do Lwowa nie przekracza godziny. Z Warszawy rejs trwa 40 minut.

W tym roku Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły regularne rejsy między innymi do Los Angeles i Newark niedaleko Nowego Jorku. Przewoźnik zapowiada też uruchomienie bezpośredniego połączenia z Budapesztu do Chicago.

Autor:
(fot. Adam Kopeć / LOT.pl)
Źródło:

bankier

Polub Plportal.pl:

Tags:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

30 − = 27

 

About zzz

Reklama

WSPARCIE: propublicobono-rp.org | ffon.pl