Go to ...

biznes-gospodarka.plportal.pl

Reklama

Ukraińskie firmy hutnicze rozszerzają sieć sprzedaży


wpid-hutnictwo-to-metal-i-szklo-ff20dff4d440ff1b99c68280b4d85de1
W Charkowie otwarto już ma piąty punkt składowania konstrukcji metalowych otworzył PJSC “ArcelorMittal Krzywy Róg” (AMKR). Poinformowany o tym na konferencji prasowej sekretarz AMKR. To właśnie z tego magazynu planowane jest składowanie 1.000 ton wyrobów miesięcznie.W czasie konferencji poinformowano, że jest to element nowej strategii rozwoju sieci. Opracowanej od początku 2014 roku.

Ta powierzchnia magazynowa pozwala pomieścić do 12 tys to stali oraz, tylko 7 tys metrów konstrukcji. Posiada dwa dźwigi o wadze od 10 do 16 ton. Magazyn wyposażony jest również w linię kolejową oraz duży parking dla dużych ciężarówek, który pozwala na bezproblemowy transport drogowy . W swoim sprawozdaniu Anastasia Tataruleva Dyrektor Sprzedaży powiedziała “że jest to piąty punkt przechowywania. Rok temu byliśmy w stanie otworzyć magazyn na zachodzie. W 2013 roku, otworzyliśmy magazyny w Kijowie, Odessie i okolicy Krzywy Rógu. Magazyn, którą otwarto w Charkowie, będzie w stanie znacznie poprawić sieci sprzedaży w regionie, jak również łączność we wschodniej części kraju. Ponadto, ten magazyn będzie poprawy wyniki sprzedaży i usługi firmy. ”

Grupa “Metinvest” na początku tygodnia ogłosił otwarcie biura sprzedaży w Polsce w Katowicach. Jej sekretarza prasowy oświadczył ł, że Europa jest priorytetowym rynkiem dla firmy. Całkowitej sprzedaży w tym regionie, firmy “Metinvest” stanowi ponad 34% produkcji, to jest ponad 5 milionów ton stali. Polska zajmuje drugie miejsce w zakupie i wynajmie konstrukcji stalowych. Kraj zużywa rocznie ponad 12 mln. Ton stali.

W 2015 roku, popyt wzrósł o 17%. Polska aktywnie uczestniczy w handlu. Jest to 70% wolumenu importu stali i połowę wielkości produkcji eksportowej. Dyrektor Władimir Zadolinny z Metinvest Polska powiedział: “Przez wiele lat,” Metinvest “ściśle i skutecznie współpracuje z wszystkimi polskimi nabywcami. Dostarczamy konsumentom pełne dostęp do wszystkich produktów i aktywów “Metinvest” Group. Ponadto, zawsze zapewniamy pełną pomoc techniczną. ” W całej Europie, istnieje ponad 20 magazynów należących do firmy “Metinvest”

Tłumaczył:Igor Smoliński

Źródło: Украинские металлургические компании расширяют сбытовую сеть

Polub Plportal.pl:

Tags: , , ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 5

 

About publikator

Reklama

WSPARCIE: propublicobono-rp.org | ffon.pl