Go to ...

biznes-gospodarka.plportal.pl

Reklama

Twoja firma, Twoja marka osobista – podsumowanie spotkania


SAMSUNG CSC


Na spotkaniu zatytułowanym Twoja firma, Twoja marka osobista, które odbyło się 15 grudnia 2016 pojawiło się około 50 studentek Politechniki Warszawskiej. Było to trzecie wydarzenie z cyklu Babskie Spotkania – weź sprawy w swoje ręce.  

Warsztaty poprowadziła Anna Popławska, na co dzień nauczyciel języka angielskiego i trener lektorów, która na podstawie swoich doświadczeń opowiedziała o tym, jak się wyróżnić, jak rozpocząć pracę nad marką osobistą i o czym pamiętać, zakładając własną firmę. Każdy posiada jakieś zasoby wewnętrzne, które są kształtowane przez nas samych lub przez otoczenie. Sposób jaki wybierzemy, w dużej mierze stanowi o tym, czy uda nam się stworzyć oryginał, czy będziemy jedynie powielaną wielokrotnie kopią innych. 

Dużo uwagi Ania poświęciła zagadnieniom postrzegania i komunikowania siebie na zewnątrz, przy użyciu mediów społecznościowych. Podkreśliła jak ważne w odbiorze przez innych jest prawidłowe prowadzenie fanpage’y i świadome korzystanie z funkcji, jakie dana platforma oferuje. Prowadząca starała się również uświadomić słuchaczy, że informacje, które dana osoba publikuje na swoim profilu, mogą zostać w różny sposób wykorzystane.

Prowadząca, Anna Popławska, zaraża uśmiechem, optymizmem i entuzjazmem. Zbudowała własną markę w oparciu o pasję i ciężką pracę. Wie jak osiągać założone cele. Pasjonuje się nowoczesnymi technologiami w nauczaniu. Prowadziła szereg konferencji edukacyjnych, autorskich szkoleń i warsztatów. Regularnie występuje na ważnych wydarzeniach szkoleniowych rynku edukacyjnego, w tym najważniejszych organizacji na Polskim rynku jak IATEFL. Obecnie prowadzi swoją szkołę językową, centrum szkoleń dla lektorów i jest Dyrektorem Metodycznym w firmie To_Reforge, gdzie odpowiada za rozwój i wdrażanie programów edukacyjnych.

Polub Plportal.pl:

Tags: ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + 2 =

 

About publikator

Reklama

WSPARCIE: propublicobono-rp.org | ffon.pl