Go to ...

biznes-gospodarka.plportal.pl

Reklama

SKARBÓWKA DZIAŁA JAK MAFIA. CHCĄ SPRZEDAĆ LINIĘ DO PRODUKCJI NARKOTYKÓW


Obecne przepisy dają skarbówce nieograniczone możliwości, z których ta szeroko korzysta. 01.03.2017 urzędnicy KAS uzyskali uprawnienia, o jakich mogła tylko pomarzyć Służba Bezpieczeństwa w PRL-u. Na razie nie mogą jeszcze rozstrzeliwać za uchybienia i błędy podatkowe, ale kto wie, co jeszcze wymyśli duet Ziobro&Morawiecki?

Urzędnicy KAS każdego dnia mają wiele i to wcale nie groteskowych ról do odegrania. Są prokuratorami, bo mogą oskarżać, są policjantami, bo mogą przesłuchać i ukarać, są sędziami, bo rozstrzygają we własnej sprawie, są także komornikami pełną gębą, bo dokonują egzekucji. A na końcu skarbówka wciela się w dom aukcyjny, gdzie można kupić zrabowany majątek uczciwych przedsiębiorców i czasem rzeczywistych przestępców.

Na stronie internetowej Urzędu Skarbowego w kujawsko-pomorskiem ukazało się ogłoszenie. W Tucholi można kupić sprzęt, który zarekwirowano producentom marihuany.

Skarbówka chce sprzedać po atrakcyjnej cenie linię technologiczną do produkcji narkotyków. Każdy, kto ma ochotę, może stać się narkotykowym baronem.

Skarbówka upłynnia “lufki szklane i woreczek strunowy z zawartością dwóch nasion barwy brązowo – zielonej” i “worek strunowy z zawartością proszku koloru brązowego”,komora wegetacyjna, pochłaniacze wilgoci, lampy z wyłącznikami czasowymi, woreczki strunowe, spryskiwacze, a nawet wagę jubilerską, która pozwala odmierzać z ogromną dokładnością.

Cała lista dostępna jest tutaj: www.kujawsko-pomorskie.kas.gov.pl

Aukcja odbyła się 16 listopada, lecz nie zakończyła się sprzedażą. Podobnie było w przypadku 2. licytacji, która miała miejsce dzień później. Zgodnie z procedurą tego typu licytacji, przedmioty będzie można kupić “z wolnej ręki” 29 listopada.

www.kujawsko-pomorskie.kas.gov.pl(link is external)

kujawsko-pomorskie.kas.gov.pl

Autor:
Z.B.
Źródło:

plportal.pl

Polub Plportal.pl:


One Response “SKARBÓWKA DZIAŁA JAK MAFIA. CHCĄ SPRZEDAĆ LINIĘ DO PRODUKCJI NARKOTYKÓW”

  1. 3 grudnia 2018 at 10:43

    “Woreczek foliowy..,”, “3 butelki plastikowe…” Brak słów…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

45 − = 42

 

About zzz

Reklama

WSPARCIE: propublicobono-rp.org | ffon.pl