Go to ...

biznes-gospodarka.plportal.pl

Reklama

Redakcja tygodnika “NIE” przeniosła siedzibę bo było za drogo


Redakcja tygodnika “NIE” przenosi się mokotowskiej willi do apartamentu w centrum Warszawy. – Budynek, którego używamy obecnie jest dla nas za duży. Opłaty były kolosalne – tłumaczy w rozmowie z Wirtualną Polską wicenaczelny “NIE” Przemek Ćwikliński.

Pracownicy redakcji “NIE” za powód przenosin podają oszczędności. Willa zlokalizowana przy Słonecznej 25 liczący ponad 600 metrów kwadratowych przez co generowała wysokie koszty utrzymania. – Budynek, którego używamy obecnie jest dla nas za duży. Opłaty były kolosane. Płaciliśmy jakby nas tam było ze 100 osób, podczas gdy w redkacji pracuje tylko kilkunastu ludzi – mówi wicenaczelny tygodnika Przemek Ćwikliński.

Przeprowadzka na Poznańską, gdzie teraz będzie siedziba redakcji, ma się zakończyć we wrześniu. W nowym lokalu na Urbana i jego podwładnych czeka 200 metrów kwadratowych. To mieszkanie, które już wcześniej należało do spółki Urma, którą zarządza Urban. – Komfort pracy właściwie się nie zmieni – podkreśla Ćwikliński. I dodaje: – Lokalizacja w centrum pozwoli nam być bliżej wydarzeń i Sejmu, więc można powiedzieć, że to dobra zmiana.

Podobno na kupno budynku było wiele chętnych. Ostatecznie trafił w ręce firmy prawniczej za około 7 mln złotych.

Autor:
KAROLINA ROGASKA
Źródło:

wp

Polub Plportal.pl:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

84 + = 85

 

About zzz

Reklama

WSPARCIE: propublicobono-rp.org | ffon.pl