Go to ...

biznes-gospodarka.plportal.pl

Reklama

Nowe prawo! Od 1 stycznia Polacy będą uciekać z Polski całymi rodzinami


W Polsce już za 3 miesiące, w pełni, zacznie działać kontrowersyjne prawo, które będzie ścigać zwykłych Polaków, którzy pracując za granicą w celu ściągnięcia z nich pieniędzy.
O sprawie informowałem ponad pół roku temu i rok temu, informacja wydawała się wręcz absurdalna – ale nic z tego, to była najprawdziwsza prawda.

Sytuacja jest bardzo poważna, w Polsce już niedługo (za 3 miesiące), w pełni, zacznie działać kontrowersyjne prawo, które będzie ścigać ciężko pracujących Polaków za granicą w celu ściągnięcia z nich ich zarobionych pieniędzy – a dokładnie pieniędzy w formie bardzo wysokiego podatku dochodowego.

Nowe prawo przyczyni się do tego, że powstanie nowa fala masowej emigracji z Polski, bo ludziom, którzy pracują za granicą, a mają dom lub rodzinę w Polsce, może się nie opłacać, pracować za granicą i oddawać podatki w Polsce – tym sposobem Polacy będą masowo zabierać swoje rodziny i sprzedawać swoje domy, aby uwolnić się od polskich aparatów państwowych.

Kogo będą ścigać polskie aparaty państwowe? Ano wszystkich, którzy pracują za granicą, a rodziny mają w Polsce w innych słowach, jeżeli urzędnik stwierdzi, że centrum interesów życiowych danej osoby znajduje się w Polsce – to zmuszą Cię do zapłaty podatku w Polsce, a nie np. w Niemczech lub Anglii – jeżeli podatków w Polsce nie zapłacisz, to będzie bardzo źle.

Raczej nie muszę nikomu tłumaczyć, że w Polsce kwota wolna od podatku pawie nie istnieje więc np. osoby, który pracują w UK, mogą zapłacić dużo więcej podatku niż normalnie.

Dodatkowo z tego, co się orientuje, straci się pewne prawa do pewnych zasiłków.

Nowe prawo, oczywiści przyczyni się do zaprzestania wyjazdów Polaków do pracy, a to spowoduje, duże społeczne niezadowolenie, z drugiej strony, Polacy zaczną masowo sprzedawać swoje domy i zabierać swoje rodziny z Polski – to nowa fala EXODUS Polaków z Polski.

Na szczęście obecnie do nowego „międzynarodowego” prawa przystąpiła tylko Polska, Wielka Brytania, Austria, Słowenia.

Klamka zapadła, za kilka dni, do grona państw przystąpi także Wielka Brytania – to może być katastrofalne w skutkach. To będzie nowa masowa emigracja.

Jak nazywa się nowe prawo? To wielostronna konwencja podatkowa MLI (Multilateral Instrument to Modify Bilateral Tax Treaties)

Przypominam, że 10 lat temu z Polaków, którzy jeździli za granicę, ściągano dwa podatki, to była katastrofa.

Problemu by nie było, gdyby w Polsce były normalne podatki, każdy wolałby płacić podatki w Polsce, bo czemu nie, ale niestety podatki są, jakie są – jeżeli Polska obniżyłaby podatki, dzisiejsza wiadomość nie byłaby złą wiadomością a dobrą wiadomością – ale co tu mówić, w Polsce raczej nie obniżą podatków, bo w Polsce rządzi rząd socjalistów, etatystów i partyjnych funkcjonariuszy.

Bardzo proszę, o udostępnianie tego artykułu gdzie się da, aby jak najwięcej Polaków mogło zaplanować sobie życie.
Źródło: knowhowinsider.com

Polub Plportal.pl:

Tags: , ,


3 komentarze “Nowe prawo! Od 1 stycznia Polacy będą uciekać z Polski całymi rodzinami”

  1. 6 października 2018 at 07:27

    Nie wiem czy ciężko pracujących ale z pewnością uczciwie opłacanych. Jedynym minusem w sytuacji pracy za granicą jest rozłąka z Rodziną. Chociaż i w Polsce – ojciec – w komputerze, matka – w komputerze i dzieci w komputerach – to chyba też tych Rodzin nie scala …

  2. 6 października 2018 at 07:47

    Pracownik fizyczny machający młotkiem przyjeżdża do Polski i ma tyle co u nas lekarz … 🙂 I nie partycypuje w kosztach tego co w Polsce się tworzy/buduje. Wiem – będą hejty !!! 🙂 Zatem do tych obrażonych – NIE WYSYŁAJCIE DZIECI NA STUDIA – NIECH TEŻ FIZYCZNIE PRACUJĄ. MOŻE – JEŻELI BĘDZIE MNIE STUDENTÓW – BĘDZIE WYŻSZY POZIOM NAUCZANIA NA TYCH STUDIACH.

  3. 3 grudnia 2018 at 10:37

    No to zobaczymy czy tak będzie. Jeżeli faktycznie tak się stanie, to nikt do Polski już nie wróci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

21 − 11 =

 

About publikator

Reklama

WSPARCIE: propublicobono-rp.org | ffon.pl