Go to ...

biznes-gospodarka.plportal.pl

Reklama

Nowe prawo! Od 1 stycznia Polacy będą uciekać z Polski całymi rodzinami


W Polsce już za 3 miesiące, w pełni, zacznie działać kontrowersyjne prawo, które będzie ścigać zwykłych Polaków, którzy pracując za granicą w celu ściągnięcia z nich pieniędzy.
O sprawie informowałem ponad pół roku temu i rok temu, informacja wydawała się wręcz absurdalna – ale nic z tego, to była najprawdziwsza prawda.

Sytuacja jest bardzo poważna, w Polsce już niedługo (za 3 miesiące), w pełni, zacznie działać kontrowersyjne prawo, które będzie ścigać ciężko pracujących Polaków za granicą w celu ściągnięcia z nich ich zarobionych pieniędzy – a dokładnie pieniędzy w formie bardzo wysokiego podatku dochodowego.

Nowe prawo przyczyni się do tego, że powstanie nowa fala masowej emigracji z Polski, bo ludziom, którzy pracują za granicą, a mają dom lub rodzinę w Polsce, może się nie opłacać, pracować za granicą i oddawać podatki w Polsce – tym sposobem Polacy będą masowo zabierać swoje rodziny i sprzedawać swoje domy, aby uwolnić się od polskich aparatów państwowych.

Kogo będą ścigać polskie aparaty państwowe? Ano wszystkich, którzy pracują za granicą, a rodziny mają w Polsce w innych słowach, jeżeli urzędnik stwierdzi, że centrum interesów życiowych danej osoby znajduje się w Polsce – to zmuszą Cię do zapłaty podatku w Polsce, a nie np. w Niemczech lub Anglii – jeżeli podatków w Polsce nie zapłacisz, to będzie bardzo źle.

Raczej nie muszę nikomu tłumaczyć, że w Polsce kwota wolna od podatku pawie nie istnieje więc np. osoby, który pracują w UK, mogą zapłacić dużo więcej podatku niż normalnie.

Dodatkowo z tego, co się orientuje, straci się pewne prawa do pewnych zasiłków.

Nowe prawo, oczywiści przyczyni się do zaprzestania wyjazdów Polaków do pracy, a to spowoduje, duże społeczne niezadowolenie, z drugiej strony, Polacy zaczną masowo sprzedawać swoje domy i zabierać swoje rodziny z Polski – to nowa fala EXODUS Polaków z Polski.

Na szczęście obecnie do nowego „międzynarodowego” prawa przystąpiła tylko Polska, Wielka Brytania, Austria, Słowenia.

Klamka zapadła, za kilka dni, do grona państw przystąpi także Wielka Brytania – to może być katastrofalne w skutkach. To będzie nowa masowa emigracja.

Jak nazywa się nowe prawo? To wielostronna konwencja podatkowa MLI (Multilateral Instrument to Modify Bilateral Tax Treaties)

Przypominam, że 10 lat temu z Polaków, którzy jeździli za granicę, ściągano dwa podatki, to była katastrofa.

Problemu by nie było, gdyby w Polsce były normalne podatki, każdy wolałby płacić podatki w Polsce, bo czemu nie, ale niestety podatki są, jakie są – jeżeli Polska obniżyłaby podatki, dzisiejsza wiadomość nie byłaby złą wiadomością a dobrą wiadomością – ale co tu mówić, w Polsce raczej nie obniżą podatków, bo w Polsce rządzi rząd socjalistów, etatystów i partyjnych funkcjonariuszy.

Bardzo proszę, o udostępnianie tego artykułu gdzie się da, aby jak najwięcej Polaków mogło zaplanować sobie życie.
Źródło: knowhowinsider.com

Polub Plportal.pl:

Tags: , ,


3 komentarze “Nowe prawo! Od 1 stycznia Polacy będą uciekać z Polski całymi rodzinami”

  1. 6 października 2018 at 07:27

    Nie wiem czy ciężko pracujących ale z pewnością uczciwie opłacanych. Jedynym minusem w sytuacji pracy za granicą jest rozłąka z Rodziną. Chociaż i w Polsce – ojciec – w komputerze, matka – w komputerze i dzieci w komputerach – to chyba też tych Rodzin nie scala …

  2. 6 października 2018 at 07:47

    Pracownik fizyczny machający młotkiem przyjeżdża do Polski i ma tyle co u nas lekarz … 🙂 I nie partycypuje w kosztach tego co w Polsce się tworzy/buduje. Wiem – będą hejty !!! 🙂 Zatem do tych obrażonych – NIE WYSYŁAJCIE DZIECI NA STUDIA – NIECH TEŻ FIZYCZNIE PRACUJĄ. MOŻE – JEŻELI BĘDZIE MNIE STUDENTÓW – BĘDZIE WYŻSZY POZIOM NAUCZANIA NA TYCH STUDIACH.

  3. 3 grudnia 2018 at 10:37

    No to zobaczymy czy tak będzie. Jeżeli faktycznie tak się stanie, to nikt do Polski już nie wróci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

60 + = 66

 

About publikator

Reklama

WSPARCIE: propublicobono-rp.org | ffon.pl