Go to ...

biznes-gospodarka.plportal.pl

Reklama

Niemcy nie wypłacą reparacji? Czas na bojkot niemieckich towarów i niemieckich kanałów dystrybucji.


Polskie straty wojenne w ujęciu materialnym ocenia się na około 3 biliony dolarów. W ocenie strat nie wzięto pod uwagę ubytku w substancji ludzkiej. Amerykański instytut wycenił życie jednego podatnika na kwotę 1,5 miliona dolarów. Tyle właśnie przeciętny podatnik przynosi zysku gospodarce.

W wyniku II Wojny Światowej zginęło ponad 6 milionów Polaków. W 1939 roku Polskę zamieszkiwało ponad 35 milionów obywateli. W 1946 roku Polska na skutek zaplanowanej przez Niemców zagłady ludności polskiej i strat terytorialnych, liczyła zaledwie 24 miliony.

Czytaj więcej: http://historia.plportal.pl/node/702 Straty po II wojnie światowej. Wyliczenia ekspertów​

Polska nigdy nie zrzekła się reparacji wojennych od Niemiec. W imieniu Polski miał to uczynić rząd sowiecki w 1953 roku (na którego czele stał wówczas sowiecki agent Bolesław Bierut). Wydaje się zatem, że decyzję tą – patrząc przez pryzmat tego, kto i w jakich okolicznościach ją podejmował – byłoby można spokojnie wzruszyć. A w takich okolicznościach droga do uzyskania reparacji staje się ponownie otwarta (tym bardziej, że pokojowy traktat poczdamski przewidywał uzyskanie przez nasz kraj reparacji od rządu RFN).

Czytaj więcej: http://historia.plportal.pl/node/704 Jak wyglądało przekazywanie reparacji wojennych przez Niemcy i kto otrzymał reparację?

Warto również w tym kontekście przypomnieć, że 10 września 2004 r. Sejm RP przyjął uchwałę w sprawie praw Polski do niemieckich reparacji wojennych oraz w sprawie bezprawnych roszczeń wobec Polski i obywateli polskich wysuwanych w Niemczech. W treści tej uchwały stwierdzono jednoznacznie, iż “Polska nie otrzymała dotychczas stosownej kompensaty finansowej i reparacji wojennych za olbrzymie zniszczenia oraz straty materialne i niematerialne spowodowane przez niemiecką agresję, okupację, ludobójstwo i utratę niepodległości przez Polskę”.

url.jpg

Wobec niewypłacenia Polsce reparacji wojennych i zaplanowaną niemiecką propagandę, która zakłamuje historię obarczając Polaków za holokaust i niemieckie zbrodnie na ziemiach Polski, polscy internauci powinni rozpocząć na szeroką skalę akcję w mediach społecznościowych i portalach informacyjnych wymierzoną w niemiecką gospodarkę.

Bojkot niemieckich towarów i kanałów dystrybucji bedzie stanowczą i zdecydowaną odpowiedzią na uchylanie się od wypłaty Polsce reparacji wojennych i niemieckie kłamstwa oraz manipulacje w mediach.

Bojkot będzie dla Niemiec ciosem w piętę achillesową, bowiem niemiecki eksport stanowi prawie połowę PKB Niemiec.

– Nie kupuj żadnych produktów niemieckich, które oznaczone są kodem cyfrowym zaczynającym się na 40-44

Podobny obraz

– Nie kupuj w Lidlu – to niemiecka kanał dystrybucji, w którym 80% artykułów jest wyprodukowana w Niemczech

Znalezione obrazy dla zapytania bojkot nie kupuj w lidlu

– Nie kupuj kosmetyków w Rossmanie, to niemiecki kanał dystrybucji

– Nie kupuj w Aldi, to niemiecki kanał dystrybucji

– Nie kupuj w Media Markt, to niemiecki kanał dystrybucji

Znalezione obrazy dla zapytania bojkot sieci media markt

– Nie czytaj niemieckich gazet, portali internetowych i nie publikuj na nich płatnych ogłoszeń oraz reklam: ONET INTERIA

Znalezione obrazy dla zapytania niemieckie media

 Nie kupuj niemieckich samochodów

– Nie kupuj niemieckiej chemii gospodarczej

– Nie kupuj niemieckich farmaceutyków. Polski internauto pamiętaj, że koncern BAYER przeprowadzał doświadczenia na więźniach obozów koncentracyjnych. Doświadczenia prowadzone były również na bezbronnych dzieciach.

Znalezione obrazy dla zapytania koncern bayer cyklon b

Podobny obraz

Podobny obrazZnalezione obrazy dla zapytania tui logo

– Nie korzystaj z niemieckich biur podróży: Neckermann, TUI

Nie kupuj niczego, co zostało wyprodukowane w Niemczech lub przez niemieckich przemysł.

Należy bezwzględnie pamiętać, że Niemcy nigdy Polsce nie wypłaciły reparacji wojennych, a Polska nigdy ich się nie zrzekła. Wartość niemieckich reparacji to kwota około 3 bilionów dolarów.

W wyniku II Wojny Światowej, Polska utraciła ok 25% terytorium, a niektóre polskie miasta zostały zrównane z ziemią. Polska w 1939 roku miała ponad 35 milinów mieszkańców, a po zakończeniu wojny ludność Polski skurczyła się do 24 milionów. To ogromna wyrwa biologiczna. Polska straciła kwiat polskiej inteligencji wraz z całym młodym pokoleniem. Według amerykańskiej agencji życie każdego podatnika warte jest ok 1,5 miliona dolarów. Dziś można wszystko precyzyjnie policzyć, ile tak naprawdę Niemcy powinni wypłacić Polsce reparacji wojennych.

Dochodzi jeszcze próba rozmycia odpowiedzialności niemieckich zbrodni na inne narody Europy, a przede wszystkim na Polskę.

Pojęcie „polskie obozy koncentracyjne” zostało wypracowane w ramach ściśle tajnej komórki wywiadu zachodnioniemieckiego, która została utworzona przez byłych wysokich funkcjonariuszy SS.

Rząd niemiecki postawił zadanie – oczyścić dobre imię Niemiec. To właśnie oni wypracowali pojęcie „polskie obozy koncentracyjne”, które najpierw rozpowszechniali w wąskich kręgach, na konferencjach naukowych, a później coraz szerzej. Informacje o działaniu tajnej komórki ujawniły służby wywiadowcze Izraela i Stanów Zjednoczonych Ameryki, choć w Niemczech doniesienia na ten temat, nawet w sieci, są ocenzurowane.

Najwyższy czas, aby polscy internauci dali zdecydowaną odpowiedź na niemieckie kłamstwa historyczne, których celem jest, aby świat postrzegał Niemców jako ofiary, a Polaków jako sprawców ludobójstwa na przemysłową skalę. Sprawcami byli nie jacyś abstrakcyjni „naziści” – w domyśle Polacy i inne narody, a właśnie Niemcy – bardziej precyzyjniej naród niemiecki.

Polscy internauci będą tak długo bojkotować niemieckie produkty i usługi, aż rząd niemiecki wypłaci Polsce reparacje wojenne i wprowadzi ustawę na wzór polskiej ustawy traktując „Kłamstwo Oświęcimskie”, jako przestępstwo, które będzie ścigane z urzędu i zagrożone grzywną lub karą pozbawienia wolności do lat 3.

url.jpg

Autor:
Z.B.
Źródło:

plportal.pl

Polub Plportal.pl:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

54 − = 53

 

About zzz

Reklama

WSPARCIE: propublicobono-rp.org | ffon.pl