Go to ...

biznes-gospodarka.plportal.pl

Reklama

Milioner szuka osobistego asystenta, proponuje mu wielkie pieniądze, kluczyki do Lamborghini, ale stawia dziwne warunki


Niezwykłe ogłoszenie w sprawie pracy na stanowisku osobistego asystenta poruszyło internet z powodu swojej niezwykłej treści. W opisie posady jest mowa m.in. o konieczności przygotowywania posiłków dla szefa.

Posada, za którą proponuje się wysokie wynagrodzenie (£75.000) wymaga od zatrudnionego asystenta oprócz przygotowywania posiłków, całodobowej dyspozycyjności, znakomitego zdrowia psychofizycznego oraz gotowości do pracy przez sześć dni w tygodniu.
Od kandydata oczekuje się ukończenia kursu samoobrony, jeśli nie jest mistrzem sztuk walki, ale również wypełniania codziennych obowiązków typu : robienie zakupów, organizacja dnia, odbieranie rzeczy z pralni.

Przyjemniejszą częścią oferty jest możliwość odbywania luksusowych podróży oraz jazda luksusowymi samochodami będącymi własnością pracodawcy.
– Klient dużo podróżuje i od kandydata oczekuje się, że będzie mu towarzyszyć. Na przykład, zgodnie z planem na dany tydzień, na początku tygodnia szef może być na Karaibach, potem w Londynie, wreszcie w Nowym Jorku, a wszystko to wymaga komfortowego i odprężającego lotu – podaje ogłoszenie.
W dalszym opisie posady jest informacja, że pracodawca opłaci kurs samoobrony, ale tylko w przypadku wybranego kandydata.
Tym, co oprócz pensji (około £30 za godzinę) może zachęcić do aplikowania jest możliwość jeżdżenia samochodami należącymi do pracodawcy. Wybrany kandydat będzie miał do dyspozycji luksusowe auta, mi.in. Lamborghini, Bugatti i Rolss Royce.

Na końcu ogłoszenia napisano, że pracodawca jest może zbyt wymagający, ale z drugiej strony bardzo wielkoduszny i potrafi znakomicie wynagrodzić wszelki trud swojego asystenta.
Ta dziwna propozycja pojawiła się w internecie tydzień temu. W ciągu 24 godzin miała ponad tysiąc odsłon. Ponad 120 osób zdecydowało się na nią odpowiedzieć.
Tłum. Emilia Liberda
Źródło: dailymail.com

Polub Plportal.pl:

Tags: , ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − 15 =

 

About publikator

Reklama

WSPARCIE: propublicobono-rp.org | ffon.pl