Go to ...

No Blog Title Set

biznes-gospodarka.plportal.pl

Reklama

Kontrowersyjny algorytm przynosi nawet 6 tysięcy tygodniowo każdemu, kto go zastosuje.Czy można w 1 dzień zarobić 849 zł – i to bez wychodzenia z domu? Żyć na wysokim poziomie i zgromadzić 156 tysięcy złotych po zaledwie 6 miesiącach lekkiej i przyjemnej „pracy” po godzinach? Jak udowadniają eksperci – odpowiedź na każde z tych pytań brzmi: TAK! A sposób na to jest… stosunkowo prosty i nie zajmuje więcej, niż 15 minut dziennie.

Co więcej, nie wymaga on specjalistycznego wykształcenia, szczególnego doświadczenia ani nadmiernego wysiłku. Tak naprawdę nie musisz nawet wstawać sprzed telewizora a kwoty rzędu 5-6 tysięcy złotych i tak będą wpływały co tydzień na Twoje konto. Bez kruczków prawnych i w 100% legalnie. Jedyne, czego będziesz potrzebował, to komputer z dostępem do Internetu i kilkanaście minut wolnego czasu dziennie. Ekonomiści nie mają wątpliwości – ten sposób to prawdziwy przełom w zarabianiu.

Odkrycie nagrodzone Noblem

Opracował go Tomasz Lorenc – 39-letni doktor nauk ekonomicznych i prawnych oraz doradca biznesowy jednego z największych szwajcarskich banków inwestycyjnych. Lorenc połączył nagrodzone w 2006 roku Noblem odkrycia trzech ekonomistów: Joshua Blank, Graham Maxwell i John Holland, ze swoim własnym, ponad 15-letnim doświadczeniem w pomnażaniu gotówki.

Jak sam skromnie przyznaje: „Blank, Maxwell i Holland wstrząsnęli rynkiem i pokazali, że tak naprawdę każdy może regularnie zarabiać duże pieniądze przewidując zachowanie ściśle określonych liczb. I za to dostali Nobla. Ja jedynie znalazłem sposób na zastosowanie ich odkrycia w praktyce – stworzyłem mechanizm i wprawiłem go w ruch”. Wynik jego pracy to unikalna metoda zarabiania. Zamknięta w 43 wzorach matematycznych tworzy algorytm zysku, który…

…pozwala zarobić konkretne pieniądze nawet w kilka minut.

Z początku praktyczne zastosowanie algorytmu wymagało udziału specjalisty, np. doradcy inwestycyjnego, który stosował go „ręcznie”. To generowało koszty. Dlatego jako pierwsze użyły go duże banki i fundusze inwestycyjne a korzystali na nim głównie najzamożniejsi klienci.

Przełom nastąpił w momencie, w którym Tomaszowi Lorencowi udało się połączyć wszystkie 43 wzory algorytmu w formę intuicyjnej platformy internetowej. Odkąd specjalistę zastąpił automatyczny mechanizm platformy cały zarobek trafia wyłącznie do rąk jej użytkownika, a procedura zarabiania na niej…

…wymaga jedynie 10-15 minut aktywności dziennie.

A wszystko, czego potrzebujesz, to prosty komputer z dostępem do Internetu. Jak potwierdza sam twórca „Tak naprawdę wystarczy kilka minut przeszkolenia i pierwsze zarobione pieniądze możesz zobaczyć na swoim koncie jeszcze tego samego dnia”.

Jego słowa potwierdzają twarde dane. Do tej pory z platformy wykorzystującej algorytm Tomasza Lorenca skorzystało ponad 9 345 osób. I każda z nich może pochwalić się zyskiem. Jak przyznają sami użytkownicy, wielu traktuje ją jako dodatkowe źrodło dochodu (oni sami nazywają je „drugą pensją”) – które uruchamiają po powrocie z pracy, kiedy stoją w korku lub znajdą chwilę wolnego czasu w weekendy.

I chociaż korzystają z platformy maksymalnie przez pół godziny, klika razy w tygodniu, to średni zysk w tej grupie wynosi 849 złotych dziennie, czyli 26 tysięcy złotych w skali miesiąca i ponad 156 tysięcy złotych w pół roku. Jednak tak naprawdę możliwości zarobienia są znacznie większe i zależą jedynie od Twojego zaangażowania.

Tylko 655 wolnych miejsc

Czy jest jakieś „ale”? Niestety tak. To limit osób, które mogą korzystać z możliwości platformy. Technologia, na której ją oparto, pozwala w tej chwili udostępnić ją jedynie 10 000 osób. I chociaż trwają prace nad zwiększeniem mocy platformy, nie wiadomo, czy będzie to możliwe do końca 2016 roku.

Przypomnijmy w momencie pisania tego tekstu zarabia na niej już 9 345 osób. Zostało zatem niewiele ponad 650 wolnych miejsc. Co zrobić, żeby jedno z nich zachować dla siebie?

Wystarczy kliknąć na poniższy link i przejść do strony z formularzem. To jedyna oficjalna droga, która gwarantuje zapis na listę chętnych i kontynuowanie procedury przyznania dostępu.

Polub Plportal.pl:

Tags: , ,


5 komentarzy “Kontrowersyjny algorytm przynosi nawet 6 tysięcy tygodniowo każdemu, kto go zastosuje.”

 1. 16 września 2017 at 09:05

  Można zarobić nawet i więcej niż 800 zł dziennie. Ja jednak nie wierzę w żadne cudowne algorytmy. Jeżeli byłoby to takie skuteczne, to nikt by tego nie sprzedawał. Podobnie jak z systemy na forex.

 2. 6 października 2018 at 17:34

  dziekuje ze jestecie i pomegacie

 3. 8 grudnia 2018 at 22:41

  dobrze ze taka strona jest

 4. 11 stycznia 2020 at 14:14

  Ha ha taaa
  ..

 5. Jur
  7 sierpnia 2022 at 12:25

  bzdura kolejna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

31 − = 29

 

About publikator

Reklama

WSPARCIE: propublicobono-rp.org | ffon.pl