Go to ...

biznes-gospodarka.plportal.pl

Reklama

Genialny film o kierowcach TIR-ów obejrzało już kilkaset tysięcy internautów


Genialny film polskiej firmy ADAR o ciężkiej pracy kierowców TIR wprawi cię w zadumę i wyprowadzi cię z błędu, że to lekka praca.

Oryginalny spot ogląda się niczym zapowiedź hollywoodzkiej produkcji.

Często klniemy pod nosem na kierowców TIR-ów, zwłaszcza kiedy w ślimaczym tempie wyprzedają się na autostradzie. Tymczasem kierowcy TIR prowadzą wyścig z czasem. Spot polskiej firmy spedycyjnej ADAR roznosi się po internecie w tempie błyskawicy.

“Powiemy Wam, czym jest praca Kierowcy. To błoto na drodze, deszcz, mróz i upał. Posiłek w pośpiechu i zapchane parkingi. To nieprzespane noce, puste kilometry i rozdrażnieni załadowcy. To ludzie nieugięci, silni i oddani” – podkreślają przedstawiciele przedsiębiorstwa.

Nagranie do czwartkowego poranka obejrzało prawie 300 tys. internautów. I to pomimo faktu, że w serwisie YouTube pojawiło się zaledwie 3 dni wcześniej. Na profilu firmy na Facebooku post z filmem udostępniło ponad 13 tys. użytkowników serwisu.

Spot ukazuje brutalną prawdę: godziny w korkach, stres, pobicia, wypadki, nieuczciwość innych firm. Nic dziwnego, że film opatrzono dopiskiem “Witamy w najtrudniejszej branży świata”.

Autor:
Z.B.
Źródło:

youtube/plportal.pl

video:
Polub Plportal.pl:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 + 5 =

 

About zzz

Reklama

WSPARCIE: propublicobono-rp.org | ffon.pl