Go to ...

biznes-gospodarka.plportal.pl

Reklama

BIELIZNA MADE IN POLAND


rilke
Rilke

Marka, założona przez absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Rillę Pawlaczyk, wypromowała w Polsce trend na bieliznę pozbawioną fiszbin i wszelkich usztywnień. Zmysłową i romantyczną, bo uszytą z wysokogatunkowych koronek w eleganckich kolorach. Wszystko jest tu przemyślane – nawet ramiączka splatają się w wysmakowane kompozycje. Od teraz mogą śmiało wyłaniać się spod ubrania.

Love and Lace

W ofercie tej założonej dwa lata temu marki coś dla siebie z pewnością znajdą nastolatki. Bielizna jest bowiem zaprojektowana z przymrużeniem oka. Najlepszy przykład? Transparentne staniczki, które w newralgicznych miejscach zdobią komiksowe naszywki. Ceny? Na każdą kieszeń.


Le Petit Trou

Nazwa w dosłownym tłumaczeniu (z francuskiego) brzmi „mała dziurka”, bo to właśnie ona jest znakiem rozpoznawczym większości fig i body Le Petit Trou. Oprócz nich w katalogu znajdziemy także zmysłowe staniki, kimonowe szlafroki i seksowne klapeczki ozdobione puszkiem z marabuta. Założycielka marki, Zuzanna Kuczyńska, jest też stylistką, zatem bielizna wpisuje się w najnowsze trendy!

Lana Nguen

Początkowo tworzyła głównie ubrania (od koktajlowych sukienek, po wygodne bluzy i T-shirty), ale od niedawna projektuje także bieliznę. Słodką i dziewczęcą, a jednocześnie elegancką – jak większość propozycji Lany.


Godsavequeens

o chyba najbardziej seksowna (a nawet nieco wyzywająca) spośród wszystkich zaprezentowanych tu propozycji. Bieliznę zdobią nie tylko koronki (mniej subtelne niż u konkurencji), ale i sportowe siatki czy rock’n’rollowe nity. Króluje czerń. Tylko na kostiumach kąpielowych pojawia się róż. Na Instagramie bielizną marki pochwaliła się sama Kylie Jenner!

Magdalena Zawadzka

Polub Plportal.pl:

Tags: ,


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

9 + 1 =

 

About publikator

Reklama

WSPARCIE: propublicobono-rp.org | ffon.pl