Go to ...

biznes-gospodarka.plportal.pl

Reklama

200 pasażerów samolotu Iberia Airlines otrzymało darmowe Samsungi Galaxy Note 8


200 pasażerów lotu Iberia Airlines, o numerze IB 0513, z La Coruña do Madrytu, z pewnością na długo zapamięta swoją podróż. Wszystko za sprawą nietypowej akcji marketingowej firmySamsung.

Hiszpański oddział Samsunga zorganizował akcję promocyjną “na bogato”, którą śmiało można nazwać unikatową na skalę światową. 200 pasażerów korzystających z usług linii lotniczych Iberia Airlines, odbywających podróż z miejscowości La Coruña do Madrytu na pokładzie samolotu, otrzymało darmowego Samsunga Galaxy Note 8, wartego ok. 4000 złotych.

Iberia Airlines darmowe samsungi note 8

Trudno nie dopatrzyć się w akcji Samsunga pewnego rodzaju nawiązania do wpadki ze smartfonami Galxy Note 7, których nie można było wnosić na pokłady samolotów wielu linii lotniczych. Wszystko to z powodu akumulatorów, które miały tendencję do zamozapłonu. Hiszpański oddział Samsunga na Twitterze umieścił z resztą wpis o treści:

“AT SAMSUNG, WHEN WE FALL, WE NOT ONLY RISE BACK UP – WE LEARN TO FLY!”

twitter darmowy samsung galaxy note 8

Można go tłumaczyć luźno w następujący sposób: “W Samsungu, gdy upadamy, nie tylko szybko podnosimy się z powrotem na nogi. Przy okazji uczymy się latać!”Niespodzianka była wewnętrzną akcją, organizowaną przez hiszpański oddział południowokoreańskiego producenta i nie jest częścią większej akcji Samsunga. Z tego też powodu raczej nie ma co liczyć na podobne atrakcje na pokładzie samolotów linii lotniczych LOT. A może Samsung Polska nas zaskoczy w podobny sposób, hm? 😉

Iberia Airlines darmowe samsungi note 8

Autor:
Iberia Airlines
Źródło:

conowego.pl

Polub Plportal.pl:


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

85 − 78 =

 

About zzz

Reklama

WSPARCIE: propublicobono-rp.org | ffon.pl